Niektórzy mogą pomyśleć, że ogrodzenia i bramy są używane tylko na zewnątrz budynku, ale w rzeczywistości ogrodzenie jest powszechnie stosowane również wewnątrz budynków magazynowych i komercyjnych!

W większości przypadków materiałem z wyboru jest ogniwo łańcucha. To świetne rozwiązanie dostępne w różnych wysokościach, kolorach i poziomach prywatności, które pomaga właścicielom firm osiągnąć ich cele w zakresie bezpieczeństwa. Jeśli masz magazyn lub inną dużą powierzchnię handlową, porozmawiajmy o tym, dlaczego menedżerowie i właściciele instalują i naprawiają wygrodzenia magazynowe.

Wygrodzenia wewnętrzne magazynów, klatki i ścianki działowe

Wygrodzenia wewnętrzne magazynów, klatki i ścianki działowe pozwalają szybko i skutecznie zabezpieczyć obszary. Oferują świetne rozwiązanie, które pomaga poprawić bezpieczeństwo i zaoszczędzić pieniądze. Omówmy tutaj najważniejsze zalety wygrodzenia/klatki/przegrody wewnątrz magazynu.

Umieszczając fizyczną barierę ogniwa łańcucha – zobaczysz oszczędności w zakresie kurczenia się zapasów. Gdybyś miał stosy pieniędzy, również byś je zabezpieczył. Może to być sposób na rozprawienie się z pozbawionym skrupułów pracownikiem lub kimś innym, kto przechodzi przez magazyn jak dostawca. Tak czy inaczej, zabezpieczenie towarów sprawi, że wygrodzenie magazynowe ma tym większy sens.

Promuj bezpieczeństwo pracowników

Wygrodzenia i bramy z ogniw łańcucha w magazynach promują bezpieczeństwo pracowników, utrzymując zespół z dala od obszarów lub przedmiotów, w pobliżu których nie powinien przebywać. Być może jest to obszar, w którym przechowywane są pewne chemikalia, z którymi musisz mieć odpowiednie przeszkolenie. Ponadto niektórzy właściciele firm instalują wygrodzenia, aby móc przechowywać swój sprzęt, którego obsługa wymaga odpowiedniego przeszkolenia i zezwolenia. Ograniczenie dostępu do tych narzędzi lub sprzętu tylko do osób odpowiednio przeszkolonych i posiadających uprawnienia do ich obsługi to kolejny krok w kierunku bezpieczeństwa pracowników.

Stwórz bezpieczne przestrzenie

Wielu kierowników magazynów instaluje w swoich magazynach przestrzenie biurowe połączone łańcuchem. Dzięki bezpiecznym i zamykanym drzwiom firmy te mogą umieścić pomieszczenia biurowe bezpośrednio na poziomie magazynu, gdzie kierownik jest bardziej dostępny dla reszty personelu magazynu. Ci nadzorcy mogą wtedy wykonywać swoją codzienną pracę w bezpiecznym miejscu, a jednocześnie być w stanie stale monitorować, co dzieje się w magazynie i szybciej reagować, aby zwiększyć wydajność.

Te bezpieczne przestrzenie biurowe na podłodze magazynu można zobaczyć przez ogniwo łańcucha lub dla większej prywatności można je zainstalować z listwami zapewniającymi prywatność. Jeśli masz już klatkę lub przestrzeń biurową w swoim magazynie i chcesz zwiększyć prywatność w tym obszarze, możesz łatwo dodać szybę przednią lub zmienić siatkę na taką z listwami zapewniającymi prywatność. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego na pewno znajdziesz odpowiednią dla swoich potrzeb i możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *