Kupując przemysłowe drukarki atramentowe, oczekujesz, że wykonasz swoją pracę jak najszybciej i jak najlepiej. Jednak większość firm nie rozumie, która drukarka atramentowa jest właściwym wyborem dla ich firmy. Wybór przemysłowej drukarki atramentowej nie jest tak łatwy, jak wybór drukarki biurowej – ryzyko wyboru nieodpowiedniej przemysłowej drukarki atramentowej dla linii produkcyjnej jest znacznie większe niż wybór niewłaściwej drukarki biurowej. Poniżej znajduje się kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć na jakie drukarki przemysłowe powinieneś zwrócić większą uwagę.

Wymagania dotyczące instalacji

Czy drukarka jest prosta w konfiguracji i działa poprawnie? Możliwość spowolnienia lub zatrzymania produkcji podczas instalowania nowego sprzętu może być przerażająca, więc nie jest zaskoczeniem, że przy wyborze drukarki należy wziąć pod uwagę wymagania konfiguracyjne. Przemysłowe drukarki atramentowe są łatwiejsze w konfiguracji niż kiedykolwiek wcześniej, ale nie każdy może to zrobić tak szybko, jak profesjonalny technik serwisowy. Im więcej ma doświadczenia z produktem, tym szybciej będzie przebiegać instalacja.

Koszt uruchomienia

Koszt obsługi niektórych maszyn może być restrykcyjny – tylko dlatego, że maszyna ma niski koszt początkowy, nie oznacza, że ​​będzie tańsza na zawsze. Wiele maszyn wymaga częstych przeglądów lub napraw. Niektóre maszyny przechodzą przez wiadra z atramentem, co w końcu kosztuje małą fortunę. Warto porozmawiać z kimś, kto ma doświadczenie z tym urządzeniem, zanim zdecydujesz się na wybraną drukarkę.

Szybkość drukowania

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę drukarki w swoim przedziale cenowym, które działają z dużymi prędkościami, zwłaszcza jeśli planujesz zamontować je wzdłuż przenośnika w zakładzie produkcyjnym lub na automatycznej wiązarce lub pakowarce. Ważne jest, aby mieć maszynę, która nadąża za zespołem, w przeciwnym razie spowolnisz produkcję.

Wysokość czcionki

Jak duży musi być wydruk? Upewnij się, że nowa drukarka atramentowa może pomieścić ten rozmiar z odpowiednim rozmiarem dyszy i typem głowicy. Niektóre tańsze drukarki atramentowe mają dość ograniczoną wysokość czcionki.

Opcje kodów kreskowych i czcionek

Upewnij się, że system, którego szukasz, może drukować kod kreskowy, którego potrzebujesz. Ponadto, jeśli potrzebujesz czcionki specyficznej dla kraju lub branży, upewnij się, że Twoja przemysłowa drukarka atramentowa może jej użyć.

Drukarki atramentowe służą do drukowania na różnych materiałach drukarskich, np. Bezpośrednio na produktach lub opakowaniach produktów. Jeśli nie masz pewności co do idealnej drukarki dla swoich produktów, zadzwoń do naszych ekspertów, którzy znają się na tym temacie doskonale. Dzięki dostępnym różnym markom i ogromnemu doświadczeniu z drukarkami atramentowymi tacy eksperci, którzy zajmują się ich dystrybucją i sprzedażą z całą pewnością mogą pomóc Ci wybrać najlepszą drukarkę dla Twojego obiektu. Nie bój się więc zapytać, aby podjąć najlepszą możliwą decyzję, która pomoże Twojej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *