Ochraniacze na materac są znane wielu osobom, ale nie każdy wie, że sama nazwa wyrobu to nie wszystko. Pomimo zadeklarowanej nieprzemakalności, wyłącznie wysokiej jakości produkty z atestem mają 100% nieprzepuszczalności wilgoci oraz cieczy. Takie właśnie są maty ochronne polskiej produkcji. Zewnętrzna część to bawełna, ponieważ jest najbardziej przyjaznym materiałem dla skóry człowieka, znana ze swoich walorów higienicznych. Warstwa od spodu to membrana poliuretanowa, której zadanie to całkowite zatrzymanie np. rozlanej herbaty. Doskonałe i niezawodne ochraniacze produkowane są we wszelkich możliwych wymiarach po to, aby móc umieścić je na materacu niemowląt, jak i dorosłych. Ponadto zastosowanie takiej maty ma również korzyści w postaci ochrony przed zafarbowaniem materiału, co niestety zdarza się często, gdyż używamy zazwyczaj kolorowej pościeli. Ochraniacz zachowuje pełną higienę każdego łóżka, dzięki niemu można spać spokojnie bez obawy o narażanie swojego zdrowia na szkodliwe działanie roztoczy i grzybów.

Ochraniacz na materac dla kogo?

W sypialni lub pokoju dziecięcym zawsze powinna być zachowana maksymalna higiena, dzięki której zablokujemy roztoczom możliwość przebywania i namnażania. To właśnie roztocza są największym kłopotem osób, które mają problemy zdrowotne, ale również atakują drogi oddechowe każdego, przyczyniając się do powstawania przyszłych dolegliwości. Ochraniacz na materac nieprzemakalny to skuteczna metoda na zabezpieczenie i odświeżenie swojej sypialni. Górna strona uszyta z materiału frotte z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 zapewnia, że produkt jest miękki, miły w dotyku i trwały na lata.

Antyalergiczne nieprzemakalne ochraniacze na materac uszyte ze 100% bawełny frotte od góry i membrany poliuretanowej od dołu. To wielofunkcyjna mata, której zadaniem jest ochrona przed bakteriami dostającymi się do wnętrza wypełnienia, ale również rozwijających się na powierzchni. Te w głębi to zazwyczaj przyczyna rozlania słodkiego napoju, wówczas stwarzamy doskonałe miejsce i warunki dla grzybów. Mata nie przepuszcza żadnej wilgoci. Nawet nie mając w nawyku nigdy wnosić jedzenia oraz picia do łóżka, warto zakupić ochraniacz na materac, gdyż zapobiega przedostawaniu się potu, a w gorące lato lub sezon grzewczy niestety nie możemy kontrolować pocenia. Materaca nie da się wyprać, a nagromadzone zanieczyszczenia prowadzą do braku higieny. Staranne obszycie ochraniacza na materac sprawia, że wygląda on estetycznie, zawsze czysto i świeżo. Jest przewiewne, lekkie, nie elektryzuje się, dodatkowo zapobiega nadmiernemu poceniu się, nie odparza i nie drażni skóry – idealne dla dzieci.

 https://www.expertrankingowy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *