Oczyszczacze powietrza stają się coraz częstszym elementem wyposażenia zarówno prywatnych lokali, jak i biurowych pomieszczeń. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem szczególnie w dużych miastach, gdzie powietrze pełne jest zanieczyszczeń, ludzie poszukują sprawnego rozwiązania, umożliwiającego dostęp do czystego powietrza i oddech pełną piersią. Wśród oczyszczaczy dostępnych na rynku znaleźć można modele wyposażone w dodatkowe funkcje, na przykład nawilżania czy jonizacji powietrza, a pełen zestaw filtrów czyszczących powietrze sprawia, że jest możemy cieszyć się powietrzem wolnym od zanieczyszczeń. Jedną z firm, oferujących nam modele oczyszczaczy dedykowanych również alergikom jest Blueair. Sprawdźmy, na czym polega ich wyjątkowość.

Więcej o oczyszczaczach Blueair

Podstawowym założeniem na poziomie projektowania i tworzenia linii oczyszczaczy powietrza było przede wszystkim osiągnięcie wydajności pracy, połączone z innowacjami technologicznymi, energooszczędnością i szwedzkim designem. Nie ulega wątpliwości, że sprzęt jest bardzo skuteczny i w cichy, niemal niezauważalny sposób oczyszcza atmosferę wokół nas. Jak wybrać idealny model oczyszczacza dla siebie? Przede wszystkim należy założyć, do jakiej powierzchni pomieszczenia będziemy szukać sprzętu. Każdy z dostępnych modeli dedykowany jest pomieszczeniom o konkretnej powierzchni, a ich właściwy dobór pozwoli dokładnie oczyścić powietrze. Wśród oczyszczaczy Blueair dostępna jest linia Sense+, która dzięki wbudowanym sensorom umożliwia uruchamianie i wyłączanie urządzenia za pomocą jednego gestu. Uchwyt elegancko umieszczony w obudowie umożliwia łatwy transport urządzenia między pomieszczeniami, a elegancka obudowa spowoduje, że urządzenie skomponuje się z każdym wnętrzem. Linia oczyszczaczy powietrza Blueair Pro dedykowana jest pomieszczeniom o większej powierzchni, a wszystko to dzięki większej wydajności pracy, wykorzystując przy tym niewielką ilość energii. Dla osób szukających klasycznych rozwiązań producent oferuje również linię oczyszczaczy Classic.

Ich zaletą jest wysoka wydajność pracy, kompaktowy wygląd, wyposażenie w innowacyjne filtry i czujnik jakości powietrza. Wysoką jakość pracy potwierdza certyfikat niezależnej instytucji branżowej AHAM oraz wysokie wartości CADR- wskaźnika ilości oczyszczonego powietrza dostarczonego do pomieszczenia. Firma Blueair zadbała o komfort każdego z użytkowników, udostępniając w swojej ofercie różne modele oczyszczaczy dla użytkowników o różnych potrzebach i oczekiwaniach, dzięki czemu każdy amator czystego powietrza znajdzie wariant idealny dla siebie. Jeśli nie możemy się zdecydować na wybór modelu idealnego dla siebie, warto pokusić się na porównanie kilku konkretnych modeli oczyszczaczy oraz zapoznanie się z opiniami dotychczasowych użytkowników. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi wybór modelu idealnego dla nas. Po więcej informacji o oczyszczaczach Blueair zapraszamy na oczyszczacze powietrza .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *