Zapachy samochodowe z roku na rok są coraz bardziej popularne, a przy tym ich oferta nieustannie się powiększa. Kierowcy, którzy jeszcze do niedawna byli skazani wyłącznie na choinki zapachowe, mają obecnie do wyboru całe mnóstwo ciekawych, sprawdzonych propozycji. Jakie zapachy wybieraliśmy w mijającym roku? Warto sprawdzić te najpopularniejsze – być może uda się wśród nich znaleźć propozycję, która w stu procentach będzie odpowiadała naszym indywidualnym upodobaniom.

1. Zapachy Fresso

Fresso to młoda marka, która szturmem zdobywa pierwsze miejsca w rankingach popularności produktów zapachowych do aut. I nic w tym dziwnego – produkty oferowane przez firmę zachwycają zarówno długotrwałym zapachem, jak i rozbudowanym bukietem aromatów. Są ciekawą mieszanką nut zapachowych, które pięknie rozchodzą się w aucie, podkreślając doskonała atmosferę. W ofercie Fresso możemy znaleźć perfumy do auta w eleganckich buteleczkach, a także drewniane zawieszki zapachowe nasączone pięknymi mieszankami aromatów. Wybór kompozycji jest na tyle duży, że można znaleźć coś idealnie dopasowanego do oczekiwań. Są zarówno mocniejsze perfumy, jak i bardziej rześkie i delikatne, które wprowadzają do wnętrza samochodu powiew lekkiej świeżości.

2. Zawieszki Scentway

Kolejnym zapachowym produktem, który jest wyjątkowo chętnie wybierany przez użytkowników samochodów, są żelowe zawieszki Snetway. Są one zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale, zachwycają nie tylko przepięknym zapachem, ale również bardzo eleganckim wyglądem. Ładnie wyglądają zawieszone na lusterku, są trwałe i wydajne. Można mieć pewność, że bardzo długo będą uwalniały przepiękny zapach bez konieczności wymiany zawieszki na nową. Choć są droższe od tanich, popularnych choinek, z pewnością są inwestycją, która się pod każdym względem opłaca.

3. Puszki zapachowe Califormia Scents

Producent Califormia Scents wychodzi z założenia, że substancje zapachowe w aucie niekoniecznie muszą być dostępne wyłącznie w postaci zawieszek czy sprayów. Puszki z substancjami zapachowymi, które są stopniowo uwalniane w czasie użytkowania, sprawdzają się doskonale. Dużą zaletą marki jest nie tylko ciekawy, elegancki produkt, ale również bardzo bogaty wybór propozycji, wśród których każdy kierowca znajdzie coś na miarę swojego gustu. Wszystkie puszki są bardzo trwałe, długo zachowują swoje właściwości, a jednocześnie są niedrogie w porównaniu do innych zapachowych produktów. Warto wypróbować kilka różnych zapachów i wybrać taki, który w naszym aucie sprawdzać się będzie na sto procent.

4. Zapachy w sprayu Foen

Oprócz zawieszek i puszek, użytkownicy aut bardzo chętnie wybierają zapachy w sprayu. Wystarczy kilka razy psiknąć nimi do wnętrza auta, aby zupełnie odmienić zapach we wnętrzu i stworzyć wyjątkową, przyjazną atmosferę. Zapachy Foen to propozycja, która łączy w sobie przepięknie pachnący skład, trwałość oraz wydajność. Jedna butelka starcza na wyjątkowo długo, warto więc zawsze mieć ją pod ręką. Podobnie, jak w przypadku wielu innych producentów, marka Foen oferuje duży wybór różnych propozycji zapachowych – od lekkich i rześkich po ciężkie i wyjątkowo aromatyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *