Podczas gdy tysiące odwiedzających przybywają do Zakopanego każdego roku, aby cieszyć się niesamowitym terenem z prędkością błyskawicy, gdy zjeżdżają ze zboczy, nie wszyscy wiedzą o spokojnym doświadczeniu podziwiania wiejskiego zimowego piękna z sań zaprzężonych w konie.

Kilka firm w Zakopanem zapewnia to doświadczenie zarówno małym, jak i dużym grupom w kameralnych lub innych warunkach. Więc weź czapkę, otul się dostarczonymi kocami i przygotuj się na najspokojniejszą przejażdżkę swojego życia. Kuligi w Zakopanem zapewnią Ci to wszystko.

Kolacja i przejażdżka

Jedną z bardziej popularnych opcji zwiedzania Tatr jest właśnie kulig połączony z jadłem. Czasem jest to już całonocna impreza z kolacją i niezrównanymi widokami. Ze względu na stromy teren sanie te są ciągnięte przez specjalne wyszkolone konie, a stąd zobaczysz światła migoczące jak choinka. Ta górska przygoda kończy się w jurcie, gdzie serwowana jest często kolacja z takimi przysmakami, jak sałatka, duszone żeberka i lody waniliowo-kardamonowe. Połącz kolację z najlepszymi dostępnymi winami lub przynieś własną butelkę – jeśli organizatorzy nie mają nic przeciwko. Kolacja serwowana jest przy długich, drewnianych stołach, a muzyka góralska to wszystko uprzyjemnia.

Inną opcją na przejażdżkę i kolację jest Gubałówka, również zlokalizowana w Tatrach. To prawdziwie sielska zimowa przygoda z pasterzami prowadzącymi sanie w górę do ciepłej chaty i (łagodnym) rustykalnym stylem, gdzie obiad serwowany jest przed władcami skrzypiec i wiejskimi trubadurami. Cała rodzina może się tym cieszyć, ponieważ rozrywka jest na najwyższym poziomie, a jedzenie jest wspaniałe.

Imponujące widoki

Jeśli chcesz pozostać przy bardziej malowniczych wrażeniach, w których górale dają z siebie wszystko, sprawdź prywatne i grupowe wycieczki. Wycieczki te zwykle przeznaczone dla większych grup do 14 pasażerów lub mniejszych sań dla 2 do 10 pasażerów. Zabierz całą rodzinę wraz ze wszystkimi przyjaciółmi, ponieważ jest dużo miejsca.

Być może tylko ty i ukochana osoba chcecie po prostu uciec na chwilę? Może masz w kieszeni obrączkę i masz plany, aby kulig był wspomnieniem na całe życie? W takim przypadku musisz zarezerwować kulig tylko dla was. Na tle Giewontu te sanie ciągnięte przez konie przedzierają się przez chrupiący puch pod ośnieżonymi drzewami, z dala od tłumów. Możesz zabrać ze sobą napoje i przekąski na tę przejażdżkę i ogrzać się pod dostarczonymi kocami. Nie ma lepszego sposobu na rozgrzanie się zimą niż przytulanie się do ukochanej osoby.

Będąc w Tatrach, nie przegap swojej szansy na magiczną chwilę podczas kuligu w zimowej krainie czarów! Pędź przez śnieg na pokładzie naszych malowniczych sań ciągniętych przez konie. Będziesz cieszyć się godzinami zabawy na świeżym powietrzu w rześkim zimowym powietrzu podczas podróży przez piękną dolinę Tatr. Twój przewodnik opowie historie z przeszłości, a zatrzymanie się w oryginalnym gospodarstwie – gdzie gospodarz rozgrzeje Cię gorącym jabłecznikiem, tego nie da się porównać z niczym innym!

Co powinien zawierać zestaw prezentowy dla pracownika?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *