Pracownicy SOFTSWISS, międzynarodowej firmy z branży IT z siedzibą w Poznaniu, otrzymali od razu 3 prestiżowe nagrody  w kategoriach ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” oraz ,,Pracownik roku” wśród kobiet.

Pracownicy jednego z wiodących międzynarodowych twórców oprogramowania dla iGaming zostali laureatami kilku prestiżowych nagród. W ciągu ostatniego miesiąca profesjonalne nagrody otrzymali od razu trzej pracownicy firmy SOFTSWISS, która już od roku rozwija centrum programistyczne w Poznaniu.

Dwóch pracowników zostało wyróżnionych na corocznej gali nagrody 5 Star Top 20 Awards. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda, która jest wręczana 20 liderom ze sfery iGaming z różnych krajów, tym samym doceniając profesjonalne osiągnięcia i osobisty wkład każdego z nich w rozwój branży. Dwudziestka najlepszych jest wybierana spośród specjalistów z najróżniejszych specjalności – od menedżerów, HR-owców i programistów, po kierowników i dyrektorów generalnych firm-producentów.

Za jednego z 20 liderów branży uznano co-CEO firmy SOFTSWISS, Andrieja Starowojtowa, który otrzymał nagrodę w kategorii ,,Liderstwo”. W tym roku Andriej świętuje 5. rocznicę pracy w firmie i teraz zarządza zespołem specjalistów, który liczy około 1400 osób. Nagrodą 5 Star Top 20 Awards wyróżniono także Aleksieja Dołgina, Product Manager at SOFTSWISS. Aleksiej dołączył do zespołu kilka lat temu, ale ostatnie 20 lat jego kariery było związane z przemysłem iGaming.

Jeszcze jedną nagrodę otrzymała Head of Department Tatiana Kamińska. Pracownicę wyróżniono prestiżową nagrodą Women in Gaming Diversity Awards. Jest to nagroda, którą już od ponad 10 lat otrzymują kobiety z branży iGaming za godne uwagi poświęcenie sprawie szerzenia równości, różnorodności i inkluzywności. Tatiana została wyróżniona w kategorii  ,,Pracownik roku”.

SOFTSWISS – pierwsza na świecie międzynarodowa firma z branży IT, która opracowała rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online. Na całym świecie dla SOFTSWISS pracuje ponad 1400 pracowników. Oficjalne przedstawicielstwa firmy znajdują się w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Centrum programistyczne w Poznaniu w ciągu ostatniego roku podwoiło liczbę pracowników i w dalszym ciągu się rozwija, oferując pracę lokalnym programistom.

Tatiana Kamińska_800x533

Andriej Starowojtow_782x600

Aleksiej Dołgin_399x600

SOFTSWISS__800x450

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *