Tarcze hamulcowe Black Diamond odznaczają się swoją niezwykłą jakością. Brytyjska firma rośnie w siłę i zdobywa coraz większą popularność na rynku motoryzacyjnym.

Black Diamond – historia

Black Diamond jest brytyjską firmą, która powstała w latach dziewięćdziesiątych. Wówczas dostarczała na rynek bardzo wydajne klocki oraz tarcze hamulcowe. Trzy lata po otworzeniu działalności, osiąga ona niesamowity sukces. Ich dwunastorowkowa tarcza, wygrywa w specjalnych testach, które przeprowadzano na autach sportowych. Dzięki niezawodnej technice, Black Diamond pozostawia swoich bardziej doświadczonych rywali w tyle.

Następne lata przynoszą kolejne sukcesy w licznych testach. Kilka lat z rzędu, firma uzyskuje nagrodę magazynu Max Power. Dzięki niesamowitej jakości wyrobów, szybko zdobywają należyty rozgłos. Od tamtych czasów oferta firmy znacznie się powiększyła. Klocki oraz tarcze black diamond to produkty, które odznaczają się dużą trwałością i jakością. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Tarcze hamulcowe firmy black diamond – najwyższa jakość

Gama wydajnych tarcz hamulcowych black diamond rośnie w siłę od roku 1992 roku. Kiedy przeszły one pierwsze testy i pokonały swoich rywali, ich popularność stale rośnie. Niezwykły wkład zespołu firmy, pokazał, że ich praca i projekty są zdecydowanie warte wysiłku i pasji. Tarcze black diamond odznaczają się największą jakością i poprawiają wydajność układu hamulcowego samochodu. Produkt firmy zdobył uznanie w skali światowej – wszystko dzięki specjalnemu kształtowi tarczy oraz obróbce cieplnej.

Klocki hamulcowe firmy Black Diamond

Klocki hamulcowe, tak samo jak tarcze black diamond, zdobyły zasłużoną popularność poprzez wiele testów. Dzięki zastosowaniu coraz nowszych rozwiązań i technologii oraz ciągłemu rozwojowi firmy, miała ona okazję stać się gigantem na rynku motoryzacyjnym. Klocki hamulcowe black diamond niejednokrotnie wygrywały w rankingach magazynu Max Power. Tytuł lidera, zaufanie klientów i niezwykła jakość pozostały do dziś.

Jak zaistnieć na LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *