W sprzedaży można znaleźć różne rodzaje lamp, które mają zastosowanie na parkingach., Posesjach czy przy ulicy. Obecnie bardzo modna jest latarnia Uliczna LED 200W ze względu na to, że ma własne źródło zasilania. W ten sposób można łatwiej podłączyć latarnie w dowolnym miejscu. Nie ma konieczności, aby doprowadzać do latarni źródło prądu. Ten model posiada baterię słoneczną wraz z akumulatorem, który gromadzi potrzebą do działania energię. To praktyczne rozwiązanie, dlatego warto przejrzeć dokładnie ofertę i sprawdzić parametry latarni. Dwieście watów mocy to dużo, ale, do dlatego mamy aż sześć dwadzieścia tysięcy lumenów. Przeciętna żarówka Led, którą mamy w domach ma pięćset lumenów. To pokazuje jak jasno świeci taka latarnia i jak dużo może oświetlić, dlatego jest to model bardzo popularny wśród wielu klientów. Żywotność lampy to aż pięćdziesiąt tysięcy godzin. Klasa energetyczna A zachęca do tego, aby ten model zamówić. Akumulator znajdujący się w lampę pozwala jej świecić przez dwanaście godzin przy normalnym użytkowaniu. Jeśli nastawimy lampę na sto procent mocy będzie to sześć godzin. Jest to urządzenie bardzo wydajne na prywatną posesję jak na ulice.

Oferta sklepu internetowego

Do zamówienia oryginalny latarni solarnych ulicznych konieczna jest wizyta w dobrze zaopatrzonym sklepie. Najlepszy do tego będzie sklep internetowy Rawenberg, który tak przygotował ofertę, aby każdy był z niej bardzo zadowolony. Korzystając z ich oferty klient otrzyma towar najwyższej klasy w bardzo przystępnych cenach.

Regulacja lampy za pomocą pilota

Model może być wyposażony w pilota zdalnego sterowania, co oznacza, że ustawianie lampy będzie jeszcze łatwiejsze. Można oczywiście włączać i wyłączać lampę pilotem, ale są również inne funkcję. Można ustawić sobie pełną moc lampy, ale również ustawić połowę mocy. Mamy też włącznik zmierzchowy, a nawet timer. Pilot to bardzo duże ułatwienie, dlatego warto mieć urządzenie, które pozwala na sterowanie nim. Ustawimy szybciej i łatwiej wszystkie parametry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *