Trend DIY (do it yourself), który zyskuje popularność na całym świecie, w Polsce jest już nie modą, ale sposobem na życie. Robienie tego samemu: z jednej strony to wyzwanie dla rzemiosła, z drugiej – próba zaoszczędzenia pieniędzy. Dzięki YouTube wiele osób może nauczyć się zawodów, które kiedyś były traktowane jako zamknięte kasty.

Hurtownia art metalowych – w stronę klienta

W tym miejscu pojawia się pytanie: gdzie kupować materiały budowlane z maksymalnym zyskiem? W Polsce jest kilka dużych firm, które od lat oferują specjalne warunki dla detalicznych nabywców elementów złącznych, siatki ogrodzeniowej i innych materiałów. Kiedyś byli hurtownią wyłącznie B2B, ale teraz rozszerzają swoją działalność i oferują ciekawe ceny również dla osób prywatnych.

Cena oferowana przez oficjalnego dostawcę

Jedną z takich firm jest Lun Fix. Jej wyjątkowość polega na tym, że firma oferuje szeroki asortyment produktów dla budownictwa, gdzie szereg pozycji ma niemal hurtowe ceny. Bezpośrednie dostawy zgrzewanej siatki ogrodzeniowej i tkanej siatki ogrodzeniowej z fabryk we Włoszech: przynajmniej w przypadku tych pozycji konsument może uzyskać doskonałe ceny.

Kupić elementy złączne od hurtownika – od 2000 szt.

To prawda, że asortyment firmy nie ogranicza się tylko do wymienionych oczek. “Lun Fix” sprzedaje mocowania i okucia dla różnych potrzeb – od budowy ogrodzeń po budownictwo drewniane (mocowania perforowane, wkręty ciesielskie, gwoździe do pistoletów pneumatycznych).

Obecnie Lun FIx sprzedaje ze swojego magazynu w Lesznowoli ponad 2 tysiące przedmiotów. Firma organizuje regularne dostawy na terenie całej Polski – własnym transportem oraz firmami kurierskimi. Koszty dostawy zależą od wielkości zamówienia. Darmowa dostawa na szeroką gamę produktów

Okucia i wyroby z siatki ogrodzeniowej: zakupy grupowe

Niezwykle praktyczne i wygodne jest robienie zakupów przy większych inwestycjach budowlanych lub po prostu przy pracach budowlanych. Sporządzacie wspólną listę zakupów, wysyłacie menedżerom maila na adres lunfixsale@gmail.com i otrzymujecie ofertę rabatową. Z reguły przy dużych ilościach takich zamówień od razu dostaje się hurtowy rabat i darmową dostawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *