Spersonalizowane smycze to wspaniały sposób na promocję Twojej firmy lub organizacji. Są świetnym prezentem na targach i konwencjach, ponieważ są zarówno przystępne cenowo, jak i przydatne dla odbiorców. Podczas festiwali, sympozjów i innych dużych wydarzeń mogą również zapewnić przechowanie ważnych przedmiotów, takich jak bilety czy karty dostępu.

Prawdopodobnie ich najbardziej znanym zastosowaniem jest jako posiadacze kart identyfikacyjnych w firmach i organizacjach. Bez względu na potrzeby, liczne niestandardowe smycze z logo i dodatków z pewnością spełnią Twoje wymagania, które można dostosować do Twoich potrzeb. Więc prześlij swoje logo lub owiń swoje hasło wokół spersonalizowanej smyczy z nadrukiem logo już dziś do wybranego dostawcy! Szukaj takiego, który oferuje tylko najwyższej jakości materiały i drukuje przy użyciu przyjaznych dla środowiska atramentów, zapewniając jednocześnie najkrótszy czas realizacji.

Niestandardowe smycze z logo

Budowanie świadomości marki i zwiększanie widoczności Twojej marki będzie łatwiejsze dzięki smyczom niestandardowym. Jako narzędzia marketingowe przyciągną uwagę potencjalnych klientów, gdy będą je nosić przedstawiciele Twojej firmy, pracownicy i personel! Uczestnicy wydarzenia i goście będą mogli łatwo określić, do kogo się zwrócić, jeśli pracownicy są formalnie ubrani do komunikacji. Wykazując się profesjonalizmem, niestandardowe markowe smycze pokażą referencje klientom, którzy chcą połączyć się z Twoją firmą. Jako doskonałe narzędzia marketingowe wygenerują rozgłos dla Twojej marki lub organizacji podczas:

  • zbiórek pieniędzy,

  • wystaw,

  • konferencji edukacyjnych,

  • spotkań biznesowych,

  • kampanii politycznych,

  • koncertów.

Wykonane na zamówienie smycze z nadrukiem posłużą jako miniaturowe bilbordy na szyi odbiorców, aby wyeksponować się podczas akcji promocyjnych i opraw formalnych. Jako odpowiednie narzędzia identyfikacji sprawią, że Twoi przedstawiciele będą wyglądać formalnie, profesjonalnie, mądrze i reprezentacyjnie w kontaktach z potencjalnymi klientami. Zwłaszcza na stoiskach serwisowych obsługa nosząca smycze firmowe na zamówienie przyciągnie uwagę klientów i gości VIP. Znajdziesz kilka rodzajów smyczy z krótkim zakończeniem, smyczy z podwójnym zakończeniem lub smyczy z otwartymi końcami oraz smycze odpinane. Takie smycze z nadrukiem na zamówienie obejmują smycze pełnokolorowe, smycze poliestrowe, smycze tubowe, smycze nylonowe, smycze brokatowe, smycze tkane, smycze z krótkimi nadgarstkami, smycze z podwójnym klipsem i pełnokolorowe smycze z identyfikatorem. Wśród smyczy dostępnych w magazynie znajdziesz smycze poliestrowe, smycze sznurkowe, smycze z podwójnym klipsem, smycze tubowe, smycze nylonowe, smycze bezpieczeństwa i smycze z brokatem.

Bogaty asortyment akcesoriów do smyczy obejmuje szpule na identyfikatory, uchwyty na identyfikatory z zamkiem błyskawicznym, uchwyty na identyfikatory z nadrukiem, plastikowe uchwyty na identyfikatory, metalowe łańcuszki do smyczy, drukowane w pełnym kolorze karty PVC, pionowe uchwyty na identyfikatory, uchwyty na identyfikatory z opaskami na ramię, elastyczne linki do uchwytów na identyfikatory i posiadacze kart premium PU. Poza tym możesz dodać niestandardowe wkładki papierowe, plastikową klamrę, lub zabezpieczenie bezpieczeństwa zgodnie z twoją wygodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *