Podiatra Warszawa, który ma kogoś z podologiczną kandydozą może preferować leczenie podologicznych zakażeń drożdżakowych doustnymi lekami przeciwgrzybiczymi lub stosować miejscowe leki przeciwgrzybicze w miejscu zakażenia na stopach. Kiedy ten rodzaj terapii jest stosowany, pacjenci są zazwyczaj zalecane, aby nie używać butów, które nie pozwalają na przepływ powietrza przez nich i oni są również często przestrzegane przed noszeniem skarpet, które są wykonane z włókien syntetycznych lub materiałów, które nie pozwalają stopom oddychać.

Większość podologów w Warszawie powie pacjentom, którzy mają podologiczne infekcje drożdżakowe, aby unikali noszenia ciasnych butów, zwłaszcza skórzanych. Kiedy podiatrzy leczą infekcje drożdżakowe podologicznymi doustnymi lekami przeciwgrzybicznymi, takimi jak terbinafina (Lamisil), itrakonazol (Sporanox) lub flukonazol (Diflucan), zazwyczaj przepisują tylko jedną tabletkę dziennie przez tydzień. Podolog Warszawa prywatnie mogą również zalecić swoim pacjentom przyjmowanie leku przeciwgrzybiczego codziennie, aż do ustąpienia objawów, a czasami ten rodzaj leczenia jest kontynuowany przez okres do trzech lat.

Są podiatrzy w Warszawie, którzy mogą przepisać ketokonazol (Nizoral), jeśli ich pacjenci mają podologiczne infekcje drożdżakowe. Zazwyczaj mówią oni swoim pacjentom, aby przyjmowali jedną tabletkę ketokonazolu dziennie przez pięć dni i leczenie to jest powtarzane trzy razy w ciągu jednego roku. W przypadku podologicznych infekcji drożdżakowych, podolodzy w Warszawie mogą również przepisać flukonazol lub itrakonazol. Większość podiatrów będzie również doradzać swoim pacjentom, aby unikali noszenia butów, które nie pozwalają na przepływ powietrza przez nie i często są one przestrzegane przed noszeniem skarpet, które są wykonane z włókien syntetycznych lub materiałów, które nie pozwalają stopom oddychać. Podiatrzy widzą wiele przypadków stóp i paznokci grzyba każdego tygodnia,i mogą oni leczyć podologiczne infekcje drożdżakowe przepisując flukonazol (Diflucan), itrakonazol (Sporanox) lub terbinafinę (Lamisil).

W większości gabinetów podologicznych, podiatrzy widzą wiele przypadków grzybicy stóp i paznokci każdego tygodnia. W większości praktyk podologicznych w Warszawie, podiatrzy widzą wielu pacjentów, którzy mają podologiczne zakażenia drożdżakowe każdego miesiąca. Podiatrzy zazwyczaj nie dają swoim pacjentom testów w celu ustalenia, czy infekcja drożdżakowa została spowodowana przez dermatofity czy candidę, ponieważ testy te są zazwyczaj niedokładne. Istnieje kilku podologów w Warszawie, którzy przepiszą leki przeciwgrzybicze na dwa tygodnie, jeśli ich pacjenci mają infekcje drożdżakowektóre właśnie się rozpoczęły lub bardzo łagodne, podologiczne zakażenia drożdżakowe. Podiatrzy zazwyczaj przepisują ketokonazol (Nizoral), jeśli ich pacjenci mają podologiczne infekcje drożdżakowe, które są bardzo oporne na inne leki.

Więcej na stronie https://podolog-warszawa.pro/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *