reklama sklepu w Internecie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak outsourcing tworzenia stron internetowych może ulepszyć Twój biznes? Przyjrzyj się korzyściom outsourcingu dla Twojej firmy, dowiedz się, jak rozpocząć współpracę z doświadczonym zespołem technicznym i uzyskaj szansę na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i energii.

Jak zlecić tworzenie aplikacji webowych i stron internetowych?

Outsourcing tworzenia aplikacji webowych i witryn internetowych to jeden z najważniejszych tematów poruszanych przez współczesnych przedsiębiorców na drodze do sukcesu. Jak zacząć bezboleśnie? Jak właściwie to zarządzać? A po co to robić, skoro można zatrudnić wykwalifikowanych inżynierów do pracy ramię w ramię?

Zatrudnienie wykwalifikowanego inżyniera oprogramowania zajmuje średnio ponad 50 dni. Oznacza to ponad 50 dni poświęconych na intensywną rekrutację, czasochłonne rozmowy kwalifikacyjne i analizę procesów. Ponad 50 dni możesz wykorzystać na uruchomienie małego, ale realnego zespołu IT! Teraz wyobraźmy sobie, że skróciłeś ten czas o 10 razy lub o jeden tydzień pracy, aby zatrudnić cały zespół inżynierów, którzy zadziwią Cię swoim zestawem umiejętności. To może być rzeczywistość. To właśnie przynosi outsourcing tworzenia aplikacji webowych i stron internetowych.

Start-upy nie są wyjątkiem: outsourcing internetowy zapewnia im znacznie większą skalowalność i elastyczność niż zatrudnienie własnego zespołu. Poza tym jest szansa na znaczne obniżenie kosztów. Jeśli nadal masz wątpliwości lub obawy dotyczące outsourcingu aplikacji webowych i tworzenia stron internetowych w swoim konkretnym przypadku, zapoznaj się z poniższymi najważniejszymi faktami na temat tego, jak Twoja aplikacja webowa, jak i cała firma zwycięży dzięki metodzie outsourcingu.

Korzyści z outsourcingu tworzenia stron internetowych

To sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Zainteresowany, jak to działa? Przejdźmy do aspektów finansowych. Wszyscy mówią o tym, jak tanie jest zlecanie projektowania i tworzenia stron internetowych na zewnątrz, ale rzadko podają ku temu powody. Aby wyjaśnić aspekt finansowy, przedstawiamy tutaj krótkie porównanie pomiędzy inwestycją niezbędną dla zespołu deweloperskiego na miejscu a zlecaniem zadań rozwojowych innym ekspertom.

Nie musisz marnować pieniędzy na potrzeby biurowe lub rekrutację – płacisz mniej za usługi inżynieryjne tej samej jakości. W zależności od lokalizacji Twojej i Twojego partnera możesz zaoszczędzić do 70% swojego budżetu dzięki odpowiedniemu outsourcingowi.

Płać za pracę!

Przyglądając się bliżej, jak zaoszczędzić pieniądze dzięki outsourcingowi tworzenia stron internetowych, powinniśmy zwrócić uwagę na zasadę „płać za pracę”. Zatrudniając wewnętrznych specjalistów, musisz zainwestować w ich rozwój zawodowy oraz wygodną i inspirującą przestrzeń do pracy, a także płacisz pensję niezależnie od tego, czy ludzie są na wakacjach w Miami, czy w domu z bólem głowy. W przypadku partnerstwa outsourcingowego płacisz tylko za wykonaną pracę. Płacisz tylko za czas, w którym specjaliści pracują nad Twoim projektem, albo w pełnym wymiarze godzin, albo kilka godzin tygodniowo. I nie płacisz, jeśli nie ma zadań dla konkretnego dewelopera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *